На Полтавщині перевірять понад 10 приватних будинків для людей похилого віку

В області на місцях створені комісії, які почнуть перевіряти готелі, пансіонати, хостели, заклади соціальної сфери, дитячі садки, школи, лікарні, пансіонати для громадян похилого віку, будинки-інтернати для осіб з інвалідністю на дотримання вимог протипожежної безпеки.

До складу комісій увійшли рятувальники, правоохоронці, працівники закладів охорони здоров'я та освіти, органів соціального захисту.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення ПОДА

- Є у нас на сьогодні, під особистою увагою, повинні бути 4 будинки-інтернати, а точніше приватні будинки. Це Кобеляки, село Ковалівка, та Глобино і Горішні Плавні, і Хорольська громада. І 4 сільські ради і 4 ТОВ ще залишилося. Список ми підготували, але він ще не остаточний.

Перелік приватних будинків для людей похилого віку передадуть  правоохоронцям і рятувальникам, які почнуть перевірки. Також продовжать роботу з виявлення нелегальних та незареєстрованих закладів.

Нагадаємо, перевірки здійснюватимуть за дорученням Прем’єр-міністра України. Все – через пожежу в будинку для літніх людей, яка сталася 21 січня у місті Харків. Того ж дня рятувальники на місці пожежі виявили тіла 15 людей. 9 осіб врятовано, з яких 5 госпіталізовано до лікарень. 

Тож тепер в полі зору – об’єкти підвищеного ризику, а саме соціальні установи, реабілітаційні центри, комунальні та приватні будинки для перебування літніх людей, особливо ті, які працюють без відповідних документів.

Стрічка новин