Цього ж дня трасу М-03 перекрили і поблизу Лубен

Вимоги людей – ті ж: зменшити високі тарифи на комунальні послуги. За акцією протесту спостерігала і наша знімальна група.

На акцію приїхало більше 400 людей із різних куточків Лубенської громади. Вони вимагали повернути у власність громади газові та електричні мережі, відмінити тариф з розподілу природнього газу. А також ліквідувати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. На думку мітингувальників, цей орган створено незаконно.

Віктор, учасник акції протесту

- За транспортування газу беруть гроші, а труби належать громаді. «Нафтогазу» підвищили зарплату на 83 проценти, наглядовій раді – на 63 проценти. А фіктивній фірмі віддали газу на 2,5 мільярди гривень.

Олександр, учасник акції протесту

- Вони нам за землю не платять. А ми їм повинні платити за транспортування. Чому так? У якій державі ми живемо? Навіщо нам така влада потрібна?

Потік транспорту було зупинено на кілька годин. Звісно, водіям, це не сподобалося. Хоча більшість із них підтримує вимоги протестувальників.

Андрій, водій

- Я думаю, що перекриття доріг – це неправильно. Для цього є адміністрація, люди, кого обирали. Треба йти туди, де знаходиться влада, розмовляти, не громити ні в якому разі.

Участь у мітингу взяли представники громадських організації, депутати міської ради, міський голова Олександр Грицаєнко. Учасники акції сподіваються, що влада врешті почує їх і виконає вимоги.

Леонід Шабля, учасник акції протести

- Хочеться вірити, що президент Зеленський обдумає, Верховна Рада, Кабінет Міністрів. І оті горлопани із «Лубнигазу», які ссуть з українців кров, одумаються і поступлять справедливо.

Стрічка новин