Учасники тарифного мітингу перекрили в'їзд до Полтави

Сьогодні в Україні провели загальний тарифний мітинг. Окрім акції у столиці, люди об'єднались у різних куточках країни на місцях. Так на в'їзді до Полтави перекрили трасу М-03 Київ-Харків. Подробиці знає Аліна Боровик.

- Ганьба! Ганьба! Ганьба!

Мітингувальники вивловлюють невдоволення роботою голови обласної ради та депутатів. Валентина Олександрівна приєдналась до акції, бо знесилена терпіти тарифний геноцид, каже жінка. 

Валентина Олександрівна, мітингувальниця

- Досить знущатись з людей. Досить. Хай свої кишені повивертають і людям збільшать пенсії і зарплати, і тарифи знизять, це взагалі знущання над людьми. Вигнати їх треба у 3 шиї, вигнати! Всіх, усю Верховну Раду.

Вимоги учасників акції незмінні: знизити тариф за споживання газу, скасувати платіжку за розподіл, повернути пільгові 100 кіловат електроенергії. 

Станіслав Ільченко, мітингувальник

- Щоб їм всім хватило, хоча б грн по 5. Я вважаю, що це достатній заробіток для всіх компаній, які задіяні у зберіганні, транспортуванні.

Едуард Артамонов, мітингувальник 

- Собівартість газу 2-2,5 грн., чому ми платимо за нього 7,5 грн – це велике питання. Також велике питання з приводу транспортування газу. Взагалі скасувати, тому що труби всі прокладались при Радянському союзі. Люди, які прокладали до себе до будівель, вони прокладали за власний кошт. Тоді виникає питання: за що ми платимо?

Пані Лариса – голова Полтавського місцевого осередку Всеукраїнської організації інвалідів. За її словами, візочники також підтримують мітинг. Вийшла і за тих, хто не зміг дістатись на акцію через стан здоров’я. 

Лариса Добридень, мітингувальниця

- Друга, третя група людей з інвалідністю, їм 1769 грн у них пенсія. Скажіть, чи зможе така людина заплатити за комуналку? Добре, коли вона проживає не одна, хтось ще є, хто допомагає з виплатами цими, а якщо людина у селі проживає?

За словами мітингувальників, намагатись достукатись до влади такими протестами продовжуватимуть і надалі. 

- Ми з розумінням відносимось до того, що це не кращий засіб, але він вимушений, нас влада змусила піти на такий шлях, тому що вона не чує свій народ.

Стрічка новин