В Україні зменшилася кількість хворих на COVID-19

В Україні за минулу добу зафіксовано 2516 нових випадків коронавірусної хвороби. Востаннє такий показник був 14 вересня 2020 року. Зараз в державі фіксується зменшення кількості хворих. Так за минулий тиждень в Україні зафіксовано понад 30 тисяч випадків захворювання на COVID-19, що майже на 14 тисяч менше, ніж позаминулого тижня. Про це повідомив Максим Степанов під час брифінгу МОЗ. На Полтавщині також спостерігається зменшення кількості нових випадків коронавірусної хвороби. Про боротьбу із поширенням COVID-19 дивіться далі.

Протягом минулого тижня в Україні госпіталізовано 11 630 пацієнтів, на позаминулому тижні цей показник становив 13 555. Зберігається тенденція до збільшення кількості виписаних пацієнтів над кількістю госпіталізованих.

Максим Степанов, міністр охорони здоров'я України

- За минулий тиждень виявлено 30 612 випадків захворювання на коронавірусну хворобу – це майже на 14 тисяч менше, ніж було позаминулого тижня. На минулому тижні госпіталізовано 11 630 осіб – це менше, ніж на позаминулому тижні, коли було 13 555 пацієнтів, яких було госпіталізовано.

За словами міністра, така статистика засвідчує стабілізацію ситуації щодо COVID-19, що стало можливим завдяки дотриманню жорстких карантинних обмежень, встановлених з 8 по 24 січня. У Полтавській області також йде різке зменшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію. За добу було виявлено 84 нових випадків. За словами директора Департаменти охорони здоров’я ПОДА Віктора Лисака, зараз Полтавщина перейшла до «помаранчевої зони».

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА

- Кількість одужавших збільшується, зменшується кількість тих пацієнтів, які сьогодні хворіють. Але це ще ні про що не говорить, тому що ви знаєте, що ми перейшли у новий для нас, коли ми відкрили школи і де є можливість збільшення кількості хворих на ГРВІ. Наше завдання – дуже чітко дотримуватися усіх установ.

Зараз в області кількість тих, хто одужав, перевищала понад 80% із загальної кількості хворих.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА

- Минулого понеділка я говорив, що кількість пацієнтів, які знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії і поступають з пневмоніями, вони є важкі, вони потребують реанімаційних міст, то ви бачите, яка тенденція на сьогодні. Думаю, що цю тенденція нам треба буде тримати.

Разом з тим у палатах інтенсивної терапії знаходиться 72 людини. На апаратах ШВЛ – 29 людей. Це означає, що кількість людей із тяжким перебігом хвороби в області залишається загостреною.

Стрічка новин