100 років виповнилося полтавці Олександрі Ярошенко

Ювілярку за святковим столом вітала уся її велика родина. Наша знімальна група теж побувала на цих народинах.

- Дорога наша бабулічка, ми вітаємо вас із ювілеєм, знаменним ювілеєм. Ми вам цілуємо руки і дуже вдячні за ваші труди, за ваше велике добре серце. Будьте здорові, будьте з нами ще довго-довго, на многая літа.

Дві доньки, чотири онука і сім правнуків має полтавка Олександра Андріївна Ярошенко. Бабуся ще знаходить у собі сили зичити їм всіляких гараздів.

Олександра Ярошенко, полтавка, якій виповнилося 100 років

- Дітоньки, мої дітоньки, дорогесенькі, я вас вітаю, вітаю ваших дітей, ваші сім’ї. І бажаю, щоб ви завжди були веселі, здорові, щасливі. Господь вас любить і хоче, щоб ми жили добре, щоб усе у вас було.

Олександрі Ярошенко на життєвому шляху довелося пережити чимало випробувань. Але жінка зберегла добре серце і веселу вдачу. Нею гордяться правнуки.

Ігор Чернявський, правнук Олександри Ярошенко

- Вона пережила три голодомори, світову війну і багато життєвих моментів, то, справді, такий шлях мотивує та надихає на повторення.

Вікторія Чернявська, правнучка Олександри Ярошенко

- Подарували їй гарний настрій, побажали їй здоров’я, іще довго-довго жити, щоб вона не хворіла, щоб усе у неї було добре.

Онуки ж згадують, як бабуся, ще, здається, зовсім недавно нянчилася із ними. Нині ж мають уже власних дорослих дітей.

Михайло Бєлков, онук Олександри Ярошенко

- Пам’ятаю, як із старшим братом Богданом гуляли. І як вона нас доглядала. Запам’ятав бабусю нашу врівноваженою і дуже спокійною і доброю дуже людиною. Щирість і добро виходило від неї. Це дуже відчувається і зараз. Вона така позитивна, тепла, Божа дитина.

Ольга Чернявська, онука Олександри Ярошенко

- 100 років – це не поле перейти. Я горда, що мої діти бачать на власному життєвому прикладі і чують, і розуміють бабусю. І всіх наших рідних вітаю із таким неймовірним святом.

Донька Олександри Ярошенко розповіла про працелюбність і золоті руки своєї мами.

Галина Чернявська, донька Олександри Ярошенко

- Мама – це золоте серце, і золоті руки. Ми сидимо з вами під оцим килимом, який вона власноруч зробила. І таких багато – усім родичам, сестрам, онукам і у спальні такий же. І я не про міняю його ні на які персидські чи таджицькі, тому що це зроблено руками моєї матусі.

Олександра Андріївна каже: любить усе українське, пишається своєю вітчизною.  Закликає до цього і свою родину.

Олександра Ярошенко, полтавка, якій виповнилося 100 років

- Шукайте вдома щастя. І живіть благополучно у своїй сім’ї, із своїми дітками. І радійте, що наша мова найкраща. І ми любимо її і разом з нею і Бога ми любимо.

Для столітньої полтавки того дня рідні дарували щирі побажання, живі квіти, торти із цифрою "100" і пісні.

Стрічка новин