Унікальний для України соціальний проєкт

Унікальний для України соціальний проєкт

Проєкт Symbioz оголошуємо старт подачі соціальних проєктів на фінансування. Однією з цілей бренду є підтримка соціальних ініціатив за принципом краудфандингу. 7% з продажу товару клієнти передають на підтримку проєкту, який вони обирають самі. 

До 30 січня приймають заявки проєктів для реалізації на території України. Вони можуть стосуватися питань збереження навколишнього середовища, гендерної рівності та соціальної справедливості, мінімізації відходів та боротьби з суспільством споживання, розвитку культурних, освітніх чи соціальних ініціатив у містах чи сільських місцевостях та будь-яких інших тем, які на вашу думку є важливими для суспільства.

До участі можуть доєднатися діючі громадські організації, які працюють у вищеперелічених темах, а також об’єднання, ініціативні групи чи просто одна людина, яка прагне змін.

У результаті буде відібрано 3 проєкти, які отримуватимуть фінансування з проданого одягу бренду Symbioz протягом наступних 4-6 місяців. Очікувана сума на фінансування може становити до 7 тис грн. 

"Ми хочемо, щоб наша співпраця з авторами та авторками ідей базувалася на довірі та відкритості. Тому створили просту форму для подачі заявок. Наша співпраця не передбачатиме складного звітування, вимог чи обмежень по фінансових витратах, тож ви зможете приділяти більше часу саме на реалізацію ідеї, а не тонни паперової роботи", - повідомляє пресслужба ГО ЕКОЛТАВА.

3 лютого будуть оголошені результати відбору.

Щоб подати заявку потрібно завантажити даний файл, заповнити Форму для заявки та відправити на корпоративну пошту symbioz.project@gmail.com. Вітаються також додатки у вигляді візуальних матеріалів про вашу ідею, команду в гарній якості.

Стрічка новин