Помер колишній начальник ГУ МНС України у Полтавській області Микола Горбенко

Помер колишній начальник ГУ МНС України у Полтавській області Микола Горбенко

Гірка звістка про передчасну непоправну втрату сколихнула колектив Головного управління  ДСНС України у Полтавській області.

24 січня 2021 року у віці 67 років помер колишній начальник ГУ МНС України у Полтавській області Микола Горбенко.

Микола Олексійович народився 18 травня 1953 року у селі Піски Лохвицького району Полтавської області. Закінчив Харківське пожежно-технічне училище де навчався за спеціальністю «протипожежна техніка та безпека».  Потім здобував освіту  у Київській вищій школі МВС СРСР. Багато років свого життя він присвятив порятунку людей. 

Свій трудовий шлях розпочав у серпні 1973 року на посаді інспектора відділення держпожнагляду відділу внутрішніх справ Кременчуцького міськвиконкому УВС Полтавського облвиконкому. Рухаючись кар’єрними щаблями, вже з 1999 по 2005 роки очолював ГУ МНС України у Полтавській області. За цей період він фахово й вміло керував усіма найбільшими рятувальними операціями на території регіону. 

З 2002 року  був депутатом  Полтавської обласної ради, постійно підтримував ділові стосунки з керівництвом обласної Ради,  обласної  Державної адміністрації, органами місцевого самоврядування та керівниками підприємств області.

У 2004 році Указом Президента України Миколі Олексійовичу присвоїли спеціальне звання «генерал-майор служби цивільного захисту».

У 2005 році був призначений першим заступником Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

За сумлінну багаторічну працю був нагороджений Медаллю за бездоганну службу І – ІІІ ступеня, нагрудним знаком «За відзнаку в службі» І ступеня та ІІ ступеня, відзнакою МВС України «Хрест Слави», Почесною відзнакою МНС України. 

"Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світлий, добрий спомин про Миколу Олексійовича  назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним. Щирі співчуття рідним та близьким покійного. Сумуємо та розділяємо біль втрати разом з вами", - написав начальник ГУ ДСНС України в Полтавській області Володимир Салогуб.

Стрічка новин