Благодійники роздають нужденним гарячі обіди та теплий одяг

Співробітники благодійного фонду «Карітас Полтава» годує людей, які опинились у скрутному становищі, гарячими обідами. Від небайдужих збирає і теплий одяг, щоб забезпечити нужденних. Наша знімальна група спостерігала за одним із таких благодійних обідів на Південному вокзалі Полтави.

Таку акцію благодійний фонд «Карітас Полтава» почав ще із середини листопада. Приїжджають на Південний вокзал у конкретний день тижня.

Оксана Дейнега, заступник директора БФ «Карітас Полтава»

- Щосереди ми готуємо теплий суп, теплу кашу, чай. І привозимо сюди для того, щоб зігріти наших потребуючих. У перші дні у нас було 25 чоловік. На жаль, це не дуже гарна статистика. А зараз уже 42 людей приходять саме сюди, у це місце для того, щоб скуштувати теплі обіди.

У рамках Всеукраїнської акції «Простягни свою руку убогому» роздали вже більше 250 порцій гарячих обідів. Про свою діяльність писали у соцмережах. Відтак, до благодійності долучилися й інші небайдужі полтавці.

Володимир Раковецький, директор БФ «Карітас Полтава»

- Це і підприємці, і фермери, які з радістю відгукнулися для того, щоб надавати певні продукти, які потрібні для того, щоб можна було приготувати усі необхідну їжу для тих людей, яких ми взяли під свою опіку.

У фонді «Карітас Полтава» кажуть: благодійна акція триватиме і надалі, адже зима ще у розпалі.

Володимир Раковецький, директор БФ «Карітас Полтава»

- Хто може долучитися, хто має, можливо, ті речі, які вже не користується, можливо, виріс із цих речей, придбав собі нові, мають таку можливість передати нам до «Карітас Полтава», де ми зможемо пофасувати. І передати тим людям, які мають необхідність у тих теплих речах.

Стрічка новин