Партія Зелених України розпочинає всеукраїнську акцію «Ти маєш право на 10 соток!»

На переконаня зелених, більшість українського населення до цього часу не профінформована про свої права щодо володіння, користування та розпорядження землею. А коли на початку 90-х років сільські жителі отримали свої земельні ділянки, права мешканців міста були практично проігноровані. Теоретично можна отримати свою земельну ділянку через міські ради, але практично здійснити це неможливо, зазначили представники Партії Зелених сьогодні на зустрічі з журналістами.

Мета акції Партії зелених України «Ти маєш право на 10 соток!» – поінформувати українців про їх земельні права та можливості їх реалізації. Особливо це стосується жителів міст, оскільки, зазначають «зелені», нині відсутні єдині універсальні механізми для реалізації норм 121 статті Земельного кодексу України, який стосується міських жителів.

Під прикриттям земельної реформи сьогодні здійснюється так звана прихватизація земельних ресурсів, зазначають представники Партії Зелених. Земля, яка за законом повинна бути розділена між мешканцями міст, зазвичай розподіляється та продається за корупційними схемами. Ще рік-два такої реформи, говорять «зелені», і право міських жителів на безкоштовне отримання своєї земельної ділянки буде неможливо реалізувати.

Партія Зелених виступає за, цитата, справедливу земельну реформу і пропонує для цього створити в кожному місті та області з земель державної та комунальної власності спеціальний фонд земельних ресурсів та затвердити єдиний порядок безкоштовного надання земельних наділів міським жителям.

Говорили на зібранні і про молодіжні соціальні програми партії. Нині «зелені» подали документи на реєстрацію полтавської обласної молодіжної організації «Зелена успішна молодь».

Також «зелені» продемонстрували журналістам 10 із 50 фоторобіт переможців всеукраїнського фотоконкурсу «Обличчя рідної землі», який тривав декілька місяців. За допомогою нього «зелені» прагнуть донести важливість екологічного питання, про який на тлі політичних баталій люди забувають.

Стрічка новин