У Києві відкрили другий інформаційно-туристичний центр

Корисним він стане як для внутрішніх туристів, так і для іноземців. Там вже обслуговують українською та англійською мовами. Планують долучити італійську, німецьку та французьку. Чим корисний центр для туристів, знають наші журналісти. 

Як дістатися до туристичної локації, які традиційні страви скуштувати та де переночувати у столиці – точно знають гіди інформаційно-туристичного центру Києва.

- Тут визначені одні із основних об’єктів туристичних міста Києва: схема метро, підписи англійською, українською мовами.

У столиці відкрили вже другий подібний осередок для туристів. Він розташований в Київській картинній галереї.

Діана Попова, директорка Департаменту культури КМДА

- Ця вулиця має велике мистецьке значення для всіх поціновувачів наших скарбів музейних країн знають, що тут є декілька найбільш цікавих музеїв країни. Це і національний музей Київська картинна галерея, в якому ми зараз знаходимося, і музей східного і західного мистецтва Варвари і Бориса Ханенків.

Роман, гід інформаційно-туристичного центру

- Ми цим інфопоінтом намагаємося розгалузити той туристопотік, який іде до картинної галереї, і перенаправити їх, розсіяти на інші туристичні локації.

У новому туристично-інформаційному центрі мешканці міста та гості столиці зможуть отримати всю необхідну інформацію про Київ, а також мапу столиці, подивитися промо-ролики та відчути атмосферу міста.

Марина Радова, начальниця управління туризму та промоції КМДА

- Відповідно до нашої міської цільової програми розвитку туризму у місті Києві, ми планували відкриття таких туристичних центрів по центральних локаціях міста Києва.

Попри карантин, із початку року Київ відвідало 1,5 мільйона внутрішніх туристів, а загальний туристичний збір склав 34 мільйона гривень.

Стрічка новин