У Лубнах міському голові висловили недовіру

У Лубнах знову неспокійно. Там тривають газові протести. Біля стін міської ради пройшов анонсований раніше мітинг. Люди збирали підписи про недовіру міському голові Олександру Грицаєнку і народному депутату Анастасії Ляшенко. Ухвалили рішення їхати на Київ і перекривати трасу. Подробиці – далі у сюжеті.

Олександр Власенко, представник ініціативної групи Лубенської ОТГ

- Недовіра меру, недовіра народному депутату. Політика це чи не політика? Це – політика. Але це – вимушена політика. Інакше ми не можемо, щоб змусити цих людей, що нам потрібно.

Прямо під стінами міськради був встановлений стіл. Бажаючі ставили підписи на виготовлених бланках стосовно недовіри міському голові Лубен Олександру Грицаєнку і народному депутату Анастасії Ляшенко.

Михайло Григор'єв, учасник мітингу

- Я, як особисто громадянин Лубен, висловлюю недовіру пану Грицаєнку і народному депутату 148 округу. Це – єдиний округ, який має свого депутата на місці, який від людей ховається.

На мітингу виступив і сам міський голова Лубен. Він звітував про проведену владою роботу щодо вимог людей навести лад у газовій сфері.

Олександр Грицаєнко, Лубенський міський голова

- Якщо населення і громада вважає, що ми вправі і можемо взяти на себе майно, і потім ним розпоряджатися, і управляти розподілом газу – цим питанням Лубенська міська рада займеться, і мережі будуть у комунальній власності міста.

Окрім газових питань, люди нарікали на тарифи на світло, на одні з найвищих в Україні тарифи на теплопостачання, воду, на неякісні послуги з вивезення сміття. Обурювалися якістю пасажироперевезень, грубістю водіїв та, за словами людей, жахливим технічним станом самих маршруток. Насамкінець вирішили 25 січня знову перекривати трасу та поїхати до Києва.

Микола Ащаулов, представник ініціативної групи Лубенської ОТГ

- У 12 годин ми починаємо тут акцію на дорозі, і в 12 треба бути на майдані. Щоб кияни підтримали.

Підтримати людей пообіцяв і Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко.

Олександр Грицаєнко, Лубенський міський голова

- Ми знайдемо можливість виділити транспорт для того, щоб поїхало більше людей. 

- На Київ чи на трасу підете?

- Або туди, або туди. Хоч на Київ, хоч на трасу. Але не треба говорити, що ми по різні сторони. Ні в якому разі. Не може бути так у нашому місті Лубни.

Стрічка новин