Із січня зростуть зарплати вчителям

Зменшення тарифів за комунальні послуги для населення, підвищення зарплат працівникам бюджетних установ та створення ринку капіталу обговорювали сьогодні на засіданні Кабміну. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв, що уже в січні зростуть зарплати вчителів. На черзі –  медпрацівники.

Зарплати вчителів зростуть майже на 20%. Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 20 січня затвердив нову тарифну сітку для розрахунку заробітних плат працівників бюджетних установ.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

- Уряд виділив у цьому році на зарплати нашим вчителям майже 100 млрд грн. Тому сьогоднішнє рішення абсолютно прораховано та забезпечено відповідними коштами. Крім підвищення зарплат учителів, Уряд також заклав кошти для підвищення виплат медикам на 30% цього року.

Під час засідання глава Уряду привітав рішення обмежити максимальний тариф на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубічний метр. Анонсував, Кабмін разом із народними депутатами готує законопроєкт, який дозволить в середньому по країні урівняти тариф на розподіл, аби він був більш справедливим. 

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

- Відкрито 6 справ проти газопостачальних компаній-монополістів, які  несправедливо задрали ціни для людей. Сподіваюсь, що антимонопольний комітет перевірить й інші газопостачальні компанії та доведе справу до кінця із відповідними рішеннями, штрафами і з відповідним наведенням порядку на ринку постачання газу для людей.

Також Кабінет Міністрів на засіданні підтримав законопроєкт щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства. 

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

- Законопроєктом пропонується забезпечити державному партнеру право брати довгострокові зобов’язання для виконання договорів, що здійснюються на умовах державно-приватного партнерства, а також створення державного фонду підготовки проєктів державно-приватного партнерства.

Стрічка новин