Мешканці села під Полтавою залишилися без автобуса

Жителі села Твердохліби Полтавського району скаржаться на відсутність ранкового автобуса. Селяни переймаються, адже рейс Полтава-Плоске був для них єдиним варіантом, щоб зранку діставатися на роботу. Чому автобус припинив курсувати та чи вирішується проблема – далі у сюжеті.

За словами місцевих мешканців, автобус за маршрутом Полтава-Плоске вже давно курсував із перебоями. Людей це не влаштовувало, оскільки саме ним вони діставалися вранці на роботу. А у кінці минулого року він повністю припинив свій рух.

Антоніна Култаєва, жителька села Твердохліби

- Ось жінка, вона кожен день їздить на роботу. Їй о пів на десяту вже не вигідно їхати. А першого, у шість ранку, тепер немає. Їде на 9:25, бо нічим тепер дістатися до роботи.

Жителі Твердохлібів неодноразово телефонували до перевізника, аби дізнатися, в чому причина. За їх словами, він говорив, що постійно ламається автобус, а зараз взагалі перестав відповідати на дзвінки. Тоді селяни вирішили звертатись до місцевої влади. 

Віктор Култаєв, житель села Твердохліби

- У сільську раду вчора доклав. Вони кажуть, що будуть дзвонити в область, будуть розбиратися, і так воно по цей день. Оце з 27 грудня 2020 року автобус не ходить. Ну що ж, ми приходимо – немає автобуса, люди розвертаються і ідуть назад, або попутками.

Про відсутність рейсу Полтава-Плоске знають і в товаристві «Полтаваавтотранс». Там кажуть, що зв'язувалися з перевізником і він пояснив все тим, що даний маршрут є збитковим.

Валентина Старушко, начальник відділу експлуатації транспорту ТДВ «Полтаваавтотранс»

- Ми зв'язувалися з перевізником, він нам повідомив таку ситуацію: у нього на даному маршруті необхідно 900 гривень на заправку, а він привозить тільки 700 гривень. Тому він не в змозі цей рейс на даний час обслуговувати.

У Мачухівській сільській раді кажуть, що для вирішення питання вони надіслали звернення до перевізника. Відповіді на нього вони так і не отримали. 

Валерій Білокінь, сільський голова Мачухівської сільської ради

- З 1 січня 2021 року ми склали два акти про відсутність транспорту на маршруті, і зараз ці матеріали передали на комісію щодо транспортних перевезень в області. Я думаю, що найближчим часом це питання буде вже вирішене, оскільки комісія засідає дуже оперативно.

Стрічка новин