У Миргороді провели акцію «Зігрій людину»

Теплі речі пропонували тим, хто їх потребує. Організувала захід громадська організація «Миргород-Допомога». 

Акцію «Зігрій людину» організували, щоб у холодну пору року забезпечити нужденних теплим одягом. Волонтери громадської організації «Миргород-Допомога» між деревами натягли мотузки, повісили на них куртки, светри, брюки. Ближче до тротуару поставили взуття.

Оксана Галич, волонтер ГО «Миргород-Допомога»

- Одні небайдужі люди приносять теплі речі, а інші приходять і безкоштовно вибирають на себе, для своїх внуків, для своїх сусідів. Беруть гарні теплі речі і залишаються задоволеними.

За словами волонтерів, багато людей через непомірні тарифи, низькі пенсії та мізерні зарплати опинилися за межею бідності. Тож, подібні заходи допомагають пенсіонерам, людям із малозабезпечених сімей вибрати потрібний їм одяг чи взуття. Небайдужі миргородці взяли активну участь в акції.

Віктор Палій, мешканець Миргорода

- Почув про акцію благодійності у соцмережах та вирішив трішки допомогти. Віддав деякі непотрібні мені речі на благодійність.

Людмила Багрій, мешканка Миргорода

- Я йшла повз, побачила, що тут така існує акція, яка роздає людям допомогу, які потребують теплих речей на даний час. В мене теж є теплі речі, які я можу віддати, допомогти людям, з доброю душею, щоб люди користувалися.

Організатори запевняють: подібні заходи проводитимуть регулярно, бо, кажуть, дбати про ближніх – справа потрібна та корисна. І вони охоче займатимуться нею і надалі.

Стрічка новин