У Кременчуці рятувальники та поліцейські провели рейд поблизу зледенілої водойми

У Кременчуці рятувальники та поліцейські провели рейд поблизу зледенілої водойми

Про це повідомляється на сайті ГУ ДСНС у Полтавській області.

З метою запобігання нещасних випадків на замерзлих водоймах Полтавської області рятувальники проводять профілактичні бесіди з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки на льоду.

Так, 18 січня фахівці ДСНС разом з працівниками поліції провели профілактичний рейд поблизу річки Сухий Кагамлик у місті Кременчук.

Під час профілактичних бесід рятувальники застерігали громадян про небезпеки перебування на льоду та закликали не виходити на кригу. Також, фахівці Служби порятунку «101» роз’яснювали громадянам способи порятунку людей, які опинилися у полоні крижаної води.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області нагадує, що у разі потрапляння в холодну воду необхідно не піддаватись паніці, не кричати, якщо поруч нікого немає, адже так тільки даремно витратите сили, не робити різких рухів, стабілізувати подих, уникати занурення з головою. Потрібно розкинути руки в сторони та постаратися зачепитися за крайку льоду, додавши тілу горизонтальне положення по напрямку плину. Спробувати обережно налягти грудьми на край льоду й закинути одну, а потім й іншу ногу на лід. Вибравшись на лід, перекотіться і відповзайте у той бік, звідки ви прийшли, де міцність льоду вже відома, повільно повзіть до берега.

Стрічка новин