Художниця із Диканьки отримала міжнародну нагороду

Понад сотню картин за 6 років написала 19-річна художниця із Диканьки Уляна Миронова. Живописом почала займатися, відколи переїхала на Полтавщину з окупованої Горлівки. За ці роки підбирала для себе улюблений стиль. І знайшла – репродукцію. З нею й перемогла на міжнародному конкурсі, та вже навесні сподівається вдосконалюват навички у Великій Британії. Більше про це знає наша кореспондентка Євгенія Манич.

Початок творчого шляху дев'ятнадцятирічної Уляни Миронової почався, відколи її батьки подарували дівчині її портрет. Юну художницю настільки вразила картина, що вона вирішила сама навчитися малювати. 

Уляна Миронова, художниця

- Після того, як я побачила цей портрет, мені захотілося повторити це. Я вже почала малювати більш свідомо портрети людські, поглиблюватися в рисунок, в академізм, в інші стилі. Але це все було - графіка. Я починала з графіки. Пару років я малювала олівцем, а до фарби руки ще не доходили.

Та після переїзду із рідної Горлівки до селища Диканьки Уляна почала малювати олійними фарбами. Навчалася із майстер-класів та відео-уроків в інтернеті. Також надихнув створювати шедеври художник Марк Кардер. Художниця говорить: у портреті головне - відобразити очі.

Уляна Миронова, художниця

- Спочатку ти, мабуть, в собі зневірюєшся, коли ти починаєш малювати якийсь портрет, а він не виходить. Але потім, коли ти дивишся на свої попередні роботи, дивишся, із чим ти впорався раніше і як в тебе це виходило, це надихає творити далі. Звісно, приходить таке гарне відчуття, коли ти намалював і воно схоже на ту людину, яку ти малював, що ти відобразив. Я гадаю, що головне - правильно відобразити очі. Тому що у портреті найголовніше це очі.

Зараз Уляна працює з вугіллям, олівцями та фарбами. В одній роботі поєднує кілька стилів. Створювати свої шедеври надихають дівчину подорожі та люди. Тому мисткиня й вирішила створити репродукцію картини відомого художника Леонардо да Вінчі «Спаситель світу». Із цією роботою художниця визнана найкращою у міжнародному конкурсі «Golden Time». 

Уляна Миронова, художниця

- Мені натрапив на очі конкурс «Golden Time». Я бачу, що я хочу прийняти участь, із картин мені захотілося виставити саме цього Леонардо да Вінчі, свою репродукцію. І мені буквально за два тижні потрібно було це все закінчити. Я просто два тижні не вилазила із тих олійних фарб.

Тепер художниця планує відправитися в Лондон, де представить свою картину загалу. А також Уляна мріє, що саме там зможе відточити свої навики художника ще краще. 

Стрічка новин