Де в Кременчуці можна зробити ПЛР і ІФА-дослідження

У Кременчуці виявленням коронавірусу займається медичне підприємство «Лікарня Придніпровська». З чим може бути пов'язана неточність аналізів і чи завжди варто нарікати на лікарів, з'ясовували наші кореспонденти.

У Кременчуці немає обладнання, яке б гарантувало стовідсоткове діагностування коронавірусної хвороби. Але працівники лікарні «Придніпровська» стверджують, що аналізи, які вони проводять, – досить точні і, звісно, наразі дуже важливі.

Людмила, реєстраторка КМП «Лікарня Придніпровська»

- Ми хворих не приймаємо. Для цього у нас є виїзні мобільні бригади. Ми працюємо на комерційній основі. Із собою обов’язково мати паспорт. Якщо тут, по місту, достатньо українського паспорта, виїзд за кордон, то з собою мати закордонний паспорт.

Директор підприємства «Лікарня Придніпровська» Віктор Скачко розповів, що неточність аналізів пов’язана, насамперед, з неправильною підготовкою до них. 

Віктор Скачко, директор КМП «Лікарня Придніпровська» 

- Ці аналізи обов’язково потрібно робити на голодний шлунок, обов’язково не чистити зуби, не споліскувати рот. Загалом не пити нічого, тому що будь-якою рідиною ви цей вірус змиваєте, і коли буде братися аналіз, навіть якщо в людини він є, то можна не виявити наявність або відсутність цього віруса в організмі.

Після збору біоматеріалу його досліджують у міській лабораторії, що знаходиться на базі Кременчуцького перинатального центру. Результати видають на наступний день.

Віктор Скачко, директор КМП «Лікарня Придніпровська» 

- Для пацієнтів це безкоштовно. Якщо є підозра і направлення сімейного лікаря, то це безкоштовний ІФА і ПЛР.

Якщо ж направлення від лікаря немає, то можна пройти тест добровільно. Але в такому випадку доведеться компенсувати собівартість аналізу.

Стрічка новин