Сьогодні під стінами Полтавської ОДА знову зібрався «тарифний майдан»

Протестувальники не вдовольнились вчорашніми зверненнями облради до центрального керівництва країни. Активісти вимагали відставки голови облдержадміністрації та голови обласної ради. Чим все закінчилося, знає Євгенія Манич.

Пристрасті навколо комунальних тарифів не вщухають. Знову під стінами Полтавської облдержадміністрації зібралися протестувальники, незадоволені результатами третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради, на якому депутати підтримали рішення про звернення до органів центральної влади на НКРЕКП. Та вже сьогодні протестувальники вийшли із вимогами викликати на мітинг губернатора Олега Синєгубова та голову облради Олександра Біленького. Але незабаром рішення змінилося на більш радикальне: вимагати відставки Уряду, керівників ОДА та облради.  

- Відставку Кабінету міністрів України. Да!!! Шмигаля, за невідповідальні та непрофесійні дії. Негайно відправити у відставку керівництво Полтавської обласної ради, голову обласної ради – Біленького та його заступників.

Вимога протестувальників – знизити тарифи. Люди скаржаться: такі ціни – це геноцид. У більшості – мінімальні заробітні плати та пенсії, які не покривають витрат на комунальні послуги.

Надія, мітингувальниця

- Підвищили скрізь. І навіть плита єдина, де нам повинні були поставити лічильники до 21-го року по закону, не встановили. І збільшили норму з 3 до 9. Тепер порахуйте, скільки на кожного норма. У нас немає лічильника, тільки одна плита, це нам теж таке влаштували. За що не візьмись: і електроенергія, і вода на 21%, і тут, будь ласка.

Дмитро, мітингувальник

- Скільки разів збиралися – реакції від влади 0. Ну будемо ходити, влада далека від народу. Слуг немає. Народу, якому служать слуги, це не слуги українського народу. Такого не може бути. Три рази вже тут, жоден керівник ні облдержадміністрації, ні обласної ради, ніхто не прийшов.

Микола, мітингувальник

- Я вважаю, що при наших нинішніх зарплатах, пенсіях, ціна особливо для людей, які опалюють свої приміщення за рахунок газу, це ціни непідйомні. Також я не згодний із підвищенням ціни на електроенергію.

Коли ж мітингувальники не отримали ніякої реакції від влади, їх більшість рушила перекривати вулиці Соборності (біля управління СБУ) та Сінну. В надії, що їх почують.

Стрічка новин