Вчені знайшли природний засіб від жіночих зморшок на обличчі

Вчені знайшли природний засіб від жіночих зморшок на обличчі

Згідно з новим дослідженням вчених з Каліфорнійського університету вживання в їжу манго може зменшити кількість зморшок на обличчі у літніх жінок зі світлою шкірою.

У ході дослідження вивчали серйозність, довжину і ширину дрібних, глибоких і зморшок, що тільки з'являються, інформує Ukr.Media.

В експерименті брали участь 28 жінок в постменопаузі з другим або третім типом шкіри по Фітцаптріку. Жінки були розділені на дві групи: перша група вживала півсклянки манго чотири рази на тиждень протягом чотирьох місяців, а друга — півтори склянки за той же період часу. Зморшки на обличчі оцінювали за допомогою камери з високою роздільною здатністю.

"Система, яку ми використовували для аналізу результатів, дозволила нам не лише візуалізувати зморшки, але і визначити їх кількість. Ми змогли дуже точно відобразити те, що не може бачити око", — сказав Роберт Хакман, один з авторів дослідження.

У жінок, які їли півсклянки манго чотири рази на тиждень, кількість глибоких зморшок зменшилася на 23% через два місяці і на 20% через чотири місяці.

"Це значне зменшення зморшок. Але результати містять застереження: у жінок з другої групи, які їли півтори чашки манго протягом одного і того ж періоду часу, спостерігалося збільшення зморшок. Це показує, що, хоча деяка кількість манго може бути корисною для здоров'я шкіри, занадто велика його кількість, навпаки — може бути шкідливою", — сказала Вів'єн Фам, провідний автор дослідження.

Вчені заявили, що поки неясно, чому саме вживання більшої кількості манго збільшує серйозність зморшок, але вони припускають, що це може бути пов'язано з великою кількістю цукру.

Стрічка новин