Центр реабілітації на Донеччині отримав допомогу від полтавських волонтерів

Центр реабілітації дітей з інвалідністю на Донеччині отримав допомогу від полтавських волонтерів. Вони не вперше відвідують цей заклад. Тож керівництво радо зустріло гостей із Полтави. Анатолій Васевич теж був там.

Полтавські волонтери регулярно відвідують центр реабілітації для дітей-інвалідів на Донеччині. Нещодавно вони їздили в зону ООС, щоб передати благодійну допомогу військовим. А на зворотньому шляху завітали з подарунками і до реабілітаційного центру.

Анатолій Кременчуцький, директор центру комплексної реабілітації дітей на Донеччині

- Ми були не здивовані, а були раді, тому що вони уже не перший рік тут. Були і не тільки подарунки, але вони й проводили тут заходи розважальні, заходи для дітей.

Зараз центр опікується близько вісімдесятьма вихованцями. Його директор говорить: дітям більше потрібна психологічна допомога та спілкування. Тому вони дуже радіють гостям.

Іван Данилевський, волонтер

- Діткам привозимо концертні програми, одяг, солодощі, іграшки з Полтавщини. Хто, як не ми з Полтави повинні допомогти цим діткам? Ми стараємся і будемо допомагати в подальшому цим діткам.

У центрі реабілітації була представлена виставка дитячих вишивок із бісеру. Вона зроблена, щоб показати, як відновлюється моторика рук у дітей. Волонтери високо оцінили такі старання.

Дмитро Соколов, директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи

- Це не тільки праця для розробки м’язів м’ячиком, але й люди бачать результат від своєї виконаної роботи. Вони вишивають, вони задоволені цим. І дай Боже, щоб побільше у кожному регіоні нашої країни було таких центрів.

Полтавські волонтери співпрацюють із цим центром ще із 2014 року. Кажуть, в подальшому планують ще частіше приїздити до них у гості.

Стрічка новин