На керівника одного з фітнес-клубів Полтави склали протокол за порушення карантину

На керівника одного з фітнес-клубів Полтави склали протокол за порушення карантину

13 січня перевірили дотримання протиепідемічних вимог в одному із фітнес-клубів Полтави – “Професіонал”, що по вул. Анатолія Кукоби, 25.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

У закладі дотримуються правил Постанови “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. А саме: у клуб не пускають відвідувачів – там тренуються лише спортсмени і тренери Національної збірної України.

Але деякі пункти Постанови “Про затвердження протиепідемічних заходів у деяких закладах фізичної культури і спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронаврусної хвороби COVID-19” у фітнес-клубі не виконувалися. Зокрема, не створено п’ятиденний запас засобів індивідуального захисту, а також відсутній дезінфікаційний засіб для проведення волого прибирання.

“Шкода, але перед візитом, клуб уже перевіряли фахівці Упраління. Вони ретельно роз’яснювали всі пункти Постанови №54 керівнику клуба. Це було зафіксовано актом”, – зазначили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

За результатами перевірки на суб’єкта господарювання складено протокол про адміністративне правопорушення. Керівник фітнес-клубу Професіонал” пообіцяв, що обов’язково виправить недоопрацювання.

Стрічка новин