Як комунальники чистять дороги?

Майже всю Україну накрили снігові замети. Зараз у всіх областях активно борються із негодою. Не стала винятком і Полтавщина. Так на дороги області вийшло понад 100 одиниць техніки, у місті працює понад 20 та двірники. Євгенія Манич – далі.

Вночі 13-го січня на території усієї Полтавської області погіршилися погодні умови. Так з ночі випало понад 10 сантиметрів снігу. 

Олена Панченко, синоптик

- Починаючи із 5-ї години ранку, у Південно-східних районах області, а вже трошки пізніше, із 8-ї години, по всій території області, пройшов сніг. Місцями він був значний. Кількість опадів за цей день склала близько 10-12 мм, а висота снігового покриву – у межах 10-15 сантиметрів. На завтра суттєвих опадів ми не очікуємо.

Шляховики і комунальні служби запевняють: почали активну боротьбу із негодою як у місті, так і на дорогах державного значення. Зараз усі вони працюють в посиленому режимі, активно розчищаючи дороги державного значення, міст та сіл.

Юлія Ткаченко, прессекретарка Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Сьогодні протягом дня у роботі було задіяно 155 механізмів. Зокрема: піскорозкидачі, техніка із відвалами, навантажувачі, грейдери, трактори та 184 людини. Ліквідація негоди продовжиться на всіх 14-ти дорогах державного значення. Ускладнень руху, заторів, обмежень наразі не зафіксовано.

У місті, говорять, ситуацію із опадами також контролюють. Як повідомили на офіційному телеграм-каналі Полтавської міської ради «У місті також ситуацію із опадами контролюють. Випустили понад 20 одиниць техніки та 450 комунальників. Окрім того, що розчищають дороги, зараз активно посипають вулиці, проїзди та тротуари сольово-піщаною сумішшю».

За період снігових опадів до ДСНС надійшло лише одне повідомлення про допомогу, але згодом виїз скасували. Дорожники закликали громадян максимально обмежити пересування населеними пунктами, а водіїв – бути уважними на дорогах.

Стрічка новин