ОЦЕВУМ отримав нагороду

Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді отримав почесну відзнаку «Лідер позашкільної освіти-2020» від Міжнародної асоціації позашкільної освіти. Переміг ОЦЕВУМ у номінації «Успішні проєкти позашкілля» із проєктом #Ми_медіаграмотні. Наші кореспонденти поспілкувалися із директором та викладачами, які отримали цю нагороду.

22 грудня у Національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» відбулася пресконференція «Позашкільна освіта-2020: десять перемог», організована Міжнародною асоціацією позашкільної освіти. У її рамках були презентовані досягнення позашкільної освіти за 2020 рік. Представлені були проєкти із усієї України. Боролися та змагалися за звання «Лідер позашкільної освіти».

Олександр Рець, керівник Полтавського відділення МАПО 

- Полтавський обласний центр естетичного виховання вперше був номінований на дану відзнаку, й дуже відрадно, що поважною комісією був визнаний «Лідером позашкільної освіти».

У самому центрі зізнаються: карантин не завадив роботі. Кожного дня усі працювали. Просто трішки перекваліфікувалися і почали викладати дітям у режимі онлайн. Тому така відзнака, вважають, є прикладом кропіткої праці як дітей, так і викладачів центру.

Надія Чернобель, директорка Полтавського ОЦЕВУМу

- Заклад проєктною діяльністю займається із 2005 року. Це проєкти і навчальний, і виховний, методичній роботі. Також благодійні проєкти. І найбільш успішним саме в цей час став проєкт #Ми_медіаграмотні нашого зразково-творчого колективу, гуртка «Юний журналіст».

Керівник гуртка «Юний журналіст» Ірина Синягівська розповідає: їхній проєкт #Ми_медіаграмотні розпочався із приходом карантину та початком нової дистанційної ери навчання в онлайн-форматі, а також освоєнням усіх соціальних мереж, які давали б змогу спілкування онлайн.

Ірина Синягівська, методист, керівник зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст»  

- Проєкт великий. У чому його масштабність, в тому, що він включає у себе усі можливі онлайн-форми, які для нас виявилися позитивними, як для журналістів. Ми провели найперший челендж медіаграмотності: від медіа діток до медіа дорослих, коли ми залучили усі ЗМІ нашого міста, і ми вивчали медіаграмотність разом із полтавськими редакціями.

Під час проєкту також проводили конференції із Азербайджаном, а також із представниками різних українських ЗМІ. Та на досягнутому тут зупинятися не планують. Говорять: зараз усе розвивається дуже швидко, тому самі учні беруть ініціативу у свої руки і працюють над вдосконаленням своїх творчих умінь. 

Стрічка новин