Протест проти підвищення цін на газ у Миргороді

На Полтавщині тривають акції протесту проти підвищення цін на газ та його транспортування. У Миргороді на вулицю вийшло близько тисячі людей. Тож правоохоронці навіть були змушені перекриту рух транспорту.

Акцію протесту призначили на 10 ранку біля Миргородського управління газового господарства. Люди почали збиратися задовго до її початку. Багато хто прийшов пішки, дехто приїхав велосипедом чи автомобілем. На акцію протесту прибули представники Пирятина, Хорола, Лубен, а також мешканці навколишніх населених пунктів. Загалом зібралося близько тисячі осіб.

Лідія Фролова, мешканка Миргорода

- Скільки над нами можна знущатися? Все терпіли, войну переживали, все. Скільки ж цей газ буде підніматися? Ми на ньому живемо, топчимося по цьому газу.

Валентина Насонова, мешканка Хорола

- Навесні виявився у мене борг. Я приносила у кабінет 10 тисяч, мовляв, вони самі відправляють на особистий рахунок «Полтавагаз». Я принесла ці гроші. Через півтора місяці, за 25 днів липня місяця, коли дихати нічим було – надворі спека, виявилося, що я натопила на 40 тисяч. Із мене сміялися всі, що я весь Хорольський район опалювала.

Віктор Галич, місцевий фермер, м.Миргород

- Чому у нас на Полтавщині транспортування газу коштує: у Лубнах – 2.90, у Миргороді – 2.70, у Кременчуці – 52 копійки, а у Києві взагалі – 37.  Для людей, які зубожілі, які змучені карантином, змучені безробіттям, це вже останній крик. Тому люди готові до будь-яких акцій. Але люди вийшли не за газ, люди вийшли проти влади.

Працівники поліції змушені були майже на півтори години перекрити вулицю для руху транспорту. Люди обурювалися, висловлювали своє невдоволення, як-то кажуть, не підбираючи слів. Учасники акції протесту ухвалили рішення звернутися до АТ «Полтавагаз» та депутатів Миргородської міської і районної рад. Вимагають передати газотранспортні системи до комунальної власності та зменшити ціну на газ.

Стрічка новин