100 років виповнилося ветерану у Полтаві

У Полтаві свій золотий ювілей зустрів ветеран Другої світової війни Андрій Костянтинович Петренко. Він пройшов усю війну, за участь у німецько-радянській війні отримав більше двох десятків орденів та медалей. Разом з рідними та друзями вітала ювіляра і наша знімальна група.

100 років тому народився ветеран Другої світової війни Андрій Костянтинович Петренко. Чоловік пройшов усю війну, за що отримав десятки медалей та орденів. Зараз у нього є донька, син, четверо онуків та двоє правнуків. Незважаючи на погане самопочуття, привітати ветерана прийшли його рідні та друзі.

Володимир Татуревич, голова організації інвалідів ВВВ та вдів інвалідів Київського району м.Полтави

- Телефонуємо, газети виписуємо, потім ми на круглі дати – 80, 85 – подарунок обов’язково, приходимо, вітаємо з круглими датами. Ось така у нас підтримка.

Завітали до ювіляра й представники влади. Говорять: про ветеранів завжди потрібно піклуватися й допомагати у всьому.

Оксана Корольова-Буцко, голова Київської районної у м.Полтаві ради

- Ми приїхали привітати нашого 100-річного жителя, який проживає на території нашого району. Хотілося б побажати йому головне здоров’я. Тому що сто років, це пройти такий складний життєвий шлях не кожному вдається.

Донька ветерана, пані Лариса, говорить: батько – прекрасна людина. Чуйний, добрий та ввічливий. Зараз у золотий ювілей батька згадує його найдорожчі серцю слова. 

Лариса Копил, донька ветерана

- Він – учасник бойових дій, він всю війну пройшов. У нього дуже багато медалей і орденів, він прекрасна людина. Колись давно, багато років тому, він сказав: «Я доживу до ста років, і я вас запрошу до себе на День народження.» І ось він своє слово стримав.

Телеканал «Центральний» приєднується до усіх побажань ювіляру. 

Стрічка новин