Ремонт магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" у Лубенському районі триває

Ремонт магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" у Лубенському районі триває

Станом на ранок вівторка, 12 січня, ремонтні роботи на ділянці розгерметизації магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" у Лубенському районі Полтавської області, де 9 січня стався вибух, тривають, повідомили в ДСНС.

"Станом на 7:00 12 січня бригади Лубенського ЛВУМГ продовжують роботи з ремонту магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" поблизу с. Калайдинці Лубенського району, де 9 січня стався вибух із подальшим факельним горінням. Загалом до робіт залучено 25 осіб та шість одиниць техніки", - йдеться у ранковому зведенні на сайті ДСНС у вівторок уранці, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, 9 січня о 15:50 у полі біля с. Калайдинці Лубенського району внаслідок розгерметизації магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" (діаметром 1400 мм) стався вибух із подальшим факельним горінням.

О 16:05 перекрито подачу газу до газопроводу. Жертв і постраждалих немає. Через відключення газорозподільної станції у с. Вишневому було припинено газопостачання 17 населених пунктів Лубенського району (майже 3,1 тис. абонентів).

10 січня о 7:38 факельне горіння припинено. Об 11:00 газопостачання всіх 17 населених пунктів відновлено в повному обсязі.

Стрічка новин