За фактом аварії на газопроводі поблизу Лубен розпочато досудове розслідування

За фактом аварії на газопроводі поблизу Лубен розпочато досудове розслідування

За процесуального керівництва Лубенської місцевої прокуратури Лубенським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області за фактом пошкодження об’єкта газоконденсатопроводу, що призвело до аварії, розпочато досудове розслідування (ч. 3 ст. 292 КК України).

За даними слідства, неподалік с. Єнківці Лубенського району, серед поля, на місці знаходження газопроводу високого тиску виникло загорання. У подальшому пожежу локалізовано. Унаслідок аварії ніхто не постраждав.

Попереднім оглядом місця події встановлено, що на 35 км магістрального газопроводу високого тиску «Уренгой-Помари-Ужгород» знаходиться котлован діаметром приблизно 20-25 м та глибиною майже 4 м.

"Наразі проводяться першочергові слідчі дії, встановлюються обставини та перевіряються різні версії виникнення пожежі. Із місця події вилучено фрагмент труби, зразки ґрунту тощо для проведення відповідних експертиз. Стан досудового розслідування Полтавською обласною прокуратурою взято на контроль", - повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Нагадаємо, у 17 населених пунктах Лубенського району, що постраждали внаслідок аварії на магістральному газопроводі, відновили газопостачання.

Стрічка новин