З метою підвищення результативності та ефективності роботи з населенням в обласній державній адміністрації планують впровадити систему управління якістю

До 2008 року спеціалісти державного підприємства «Полтавастандартметрологія» впровадять її в апараті адміністрації, потім позитивну ініціативу підтримають інші підрозділи цього органу та райвиконкоми.

Сьогодні, коли Україна крокує до європейської спільноти, поняття якості того чи іншого споживацького продукту виходить на новий рівень сприйняття. Перебудови потребують, зокрема, й системи управління якістю в органах виконавчої влади. Тому ініціативи Держпідприємства «Полтавастандартметрологія» такі необхідні й своєчасні сьогодні. Тим більше, що передумовою просвітницькому напряму слугував й урядовий документ щодо затвердження програми запровадження системи, виданий торік. Нині вже проведено кілька зустрічей аби донести вимоги євростандартів та ефективнорго менеджменту до представників органів воконавчої влади, створена робоча група, надано пропозиції щодо концепції, планування, методик, політики взагалі. Учасники заходів дізнаються про іноземний та вітчизняний досвід впровадження систем управління якістю, отримують методичні рекомендації, знайомляться з національним стандартом, окремо розглядаються практичні аспекти на прикладі апарату облдержадміністрації.

До слова, підприємством «Полтавастандартметрологія» на сьогодні вже сертифіковано понад сто систем управління якістю на провідних місцевих підприємствах: гідну конкуренцію на світових ринках у системі управління якістю можуть складати Миргородський завод мінеральних вод, Полтавський завод медичного скла, Білицький молококонсервний комбінат, товариство «Гадячсир» та багато інших. Методично-консультаційним пунктом з питань інформаційного забезпечення підприємств у сфері управління якістю та навколишнім середовищем, що діє при підприємстві «Полтавастандартметрологія», за вісім місяців року надано близько трьохсот консультацій.

Стрічка новин