Триває ремонт мосту через річку Сула

Триває реконструкція металевого формового прогону через річку Сула, на автомобільній дорозі Н-08 Бориспіль-Маріуполь. Ремонт відбувається на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Як зазначають у самій службі: це перший масштабний ремонт мосту за останні 60 років.

Міст через річку Сула був збудований на дорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Маріуполь у 1962. З того часу через обмежене фінансуванням ремонті роботи з оновлення споруди не проводилися. Через це окремі елементи мосту знаходяться у непрацездатному стані.

Іван Краповницький, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Міст запроектовано та збудовано під нормативне навантаження, яке існувало майже 60 років тому. Наразі споруда не відповідає сучасним вимогам та створює небезпеку дорожнього руху. Відтак Службою вирішено розпочати оновлення мосту саме з металевої прогонової будови, оскільки це найпроблемніша ділянка. Наразі підрядна організація вже приступила до монтажу нової металевої прогонової будови арочного типу.

Вага нової металевої прогонової будови становить 516 тонн. Виготовили її у Києві, де на заводі був проведений контрольний монтаж конструкції для виявлення усіх недоліків. Після позитивних висновків експертів розпочато доставку елементів нової ферми на об’єкт. Всі роботи виконуються безпосередньо з води за допомогою спеціальних плавзасобів. Підрядна організація працює цілодобово. Орієнтовна дата завершення робіт – третій квартал 2021 року.

Стрічка новин