В Україні зафіксували низку порушень під час локдауну

З 8-го січня в Україні розпочався локдаун. На українців чекала низка обмежень та заборон, які торкнулися більшості сфер. Так за три дні жорсткого карантину в Україні правоохоронці виявили порушення карантинних обмежень у роботі понад 1,5 тисячі закладів. Про це дивіться у наступному сюжеті.

В Україні за три дні локдауну правоохоронці склали 848 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей та винесли 3658 постанов за недотримання маскового режиму. Також поліцейські виявили порушення карантинних обмежень у роботі 1658 суб’єктів. Зокрема 1314 порушень - у суб’єктів торговельного та побутового обслуговування, 264 - розважальних закладів та закладів харчування, 40 - торговельно-розважальних центрах, 22 - спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, 18 - непродовольчих ринків.

На Полтавщині правоохоронці також перевіряли заклади непродовольчої та продовольчої торгівлі, заклади громадського харчування, а також ТРЦ. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- За останні вихідні на території Полтавської області складено 219 адміністративних матеріалів, із яких 210 - це постанови щодо порушень вимог карантину. А також 9 адміністративних протоколів. Найбільш розповсюджені – це поява без масок у громадських місцях, ще кілька протоколів складені на працівників підприємств, установ та організацій, які порушили карантинні обмеження, і три протоколи складені за відсутність документів.

Наразі усі матеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які порушили вимоги карантину.

Стрічка новин