Кременчук попрощався з легендарним українським спортсменом

7-го січня не стало Олімпійського чемпіона колишнього СРСР Володимира Кисельова. Прощалися з легендарним українським спортсменом у Свято-Миколаївському соборі.

Володимир Кисельов все своє життя присвятив спорту. Закінчив Київський державний інститут фізичної культури, потім професійно займався легкою атлетикою. На літніх ХХІІ Олімпійських іграх у 1980 році виступав за збірну команду СРСР. Він завоював «золото» у штовханні ядра.

Петро Скрильник, колишній керівник спортивної спільноти КрАЗу

- Знаєте, він був дуже доброю людиною. Можливо, тому він і залишився тут. Йому ж були пропозиції поїхати і в Єгипет, і в Арабські Емірати тренером. У нього були пропозиції. Напевно, щось його тримало тут, напевно, тримало місто, він був занадто добрий.

Провести видатного спортсмена зібралися його рідні та друзі, почесні громадяни Кременчука і жителі міста. Всі вони згадували Володимира Кисельова теплими словами, називаючи його патріотом свого міста, країни.

Олександр Удовіченко, голова Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету

- Це приклад справжнього спортсмена, справжньої людини, справжнього українця, людини, яка народилася в Кемерово, але віддала, мабуть, все своє життя нам, нашій молоді, майбутньому спорту України.

Прощаючись із чемпіоном, присутні згадували, що Володимир Кисельов був прикладом для багатьох кременчуцьких спортсменів,  прекрасним тренером і наставником молоді. Також додають: цінував і любив життя. Жагу до нього запалював і в інших.

Олександр Удовіченко, голова Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету

- Прикро, що він пішов від нас рано. Царство небесне йому, ми будемо його завжди пам’ятати.

Стрічка новин