Не всі магазини та перукарні в Решетилівці дотримуються карантинних обмежень

Не всі магазини та перукарні в Решетилівці дотримуються карантинних обмежень

У Решетилівці перевірили дотримання дотримання правил роботи суб’єктами господарювання під час локдауну.

Спеціалісти Решетилівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з поліцією та представником міськради перевірили 44 об’єкти господарювання. Виявили чотири порушення правил карантину. Про це повідомили у

Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.У квітковому магазині в інформації на вхідних дверях вказано, що заклад працює на виніс. Тож фахівці провели роз’яснювальну роботу щодо адресної доставки товару, а не на виніс.

У магазині з продажу засобів зв’язку не відгородили товари забороненої групи для продажу (побутова техніка). Урна для утилізації ЗІЗ в залі для відвідувачів не відповідала вимогам законодавства (замість кришки картонний лист).

В одній із перукарень обслуговували клієнта, який перебував в закладі без ЗІЗ. Усі порушення ліквідували відрдразу  під час перевірки. Рейди тривають.

До слова, міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що в українців було достатньо часу, щоб підготуватися до локдауну і завчасно купити необхідні шкарпетки і футболки

Стрічка новин