Чи можливий туризм під час локдауну?

 Куди можна поїхати у подорож? Які курорти в Україні працюють та за яких умов можна проживати у готелях відсьогодні і до 24 січня дізнавалась наша кореспондентка Аліна Боровик. 

Аліна Боровик, кореспондентка 

- Напередодні Нового року за старим юліанським стилем частина українців залишилась без роботи. Чи можливо поїхати під час такої вимушеної відпустки? Який він, туризм під час локдауну?

Анна й Олександр приїхали до Полтави з Дніпра на власному авто. Розповідають, часто подорожують Україною та беруть попутників. 

Анна Горлачова, Олександр Меркулов, туристи 

- Любимо проводити час активно. Нас не бентежить локдаун у плані того, що у нас є свій автотранспорт. Є житло на сайтах, яке можна зняти. - Добово і хостели і готелі. Все працює. - Не беручи до уваги якісь навіть готелі знімаємо житло. – Будь-який рівень. – З цим проблем нема. – Бронюємо.

Готелям дозволено працювати, зокрема і у частині послуг харчування: спільні зони для прийому їжі регламентовано працюють тільки по окремо відведених годинах, послуги доставки їжі в номер також дозволені. З подієвим туризмом справа складніша, заборонена робота музеїв, торгово-розважальних центрів, галереї, концерти та звичні для нас новорічно-різдвяні ярмарки. Є і хороша новина: організація новорічно-різдвяних свят дозволена, однак без масових скупчень людей та використання гастрономічної складової. Таку інформацію надають у Департаменті культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

Якщо ви вирішили подорожувати Україною, тури можна придбати лише на гірськолижні курорти, говорить директорка туристичної агенції. Також можна полетіти закордон. 

Анна Шендрик, директорка туристичної агенції 

- Авіасполучення не буде припинятись. Це може бути Єгипет, але обов’язково потрібно буде здавати тести. Це може бути Домінікана, Мальдіви, Мексика, Куба, Болгарія з тестом, Туреччина з тестом. До речі, Туреччина може бути як екскурсійний відпочинок, Стамбул і багато цікавих турів по самій країні, плюс – це лікування. Туреччина ось такі нові курорти відкриває.

Варто пам'ятати, що карта країн червоних та зелених зон постійно оновлюється. Відправляючись закордон, краще брати з собою кошти про запас, за які можна зробити тест при поверненні додому. 

Стрічка новин