«Газові проблеми» знову обговорювали у Лубнах

Цього разу на засіданні президії Лубенської районної ради. Зазначалося, що місцеві мешканці стурбовані не лише суттєво завищеними тарифами на розподіл газу для споживачів. Непокоїть і свавілля працівників «Лубнигазу», їхнє некоректне ставлення до населення, нерідко помилкові нарахування та погрози. У засіданні брали участь і представники ініціативної групи протестувальників.

Практично кожен із присутніх висловлював свої пропозиції та власне бачення ситуації. Підсумком же стало прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Його розглянуть уже на найближчій сесії районної ради.

Тетяна Качаненко, голова Лубенської районної ради

- Ми хочемо сказати своє «ні» такому відношенню газовиків до населення Лубенського району. Ми ж люди обрані людьми. Ми повинні захищати людей і розібратися і людей переконати. І піти з людьми у правильне русло. Представники усіх політичних партій підтримали одностайно позицію захисту людей.

Стрічка новин