Провулок Шевченка, 11 в Полтаві зі світлом

Нареші зі світлом. Люди, що проживають за адресою провулок Шевченка,11, що у Полтаві уже можуть користуватися електроприладами. Досить довгий час скаржилися на перебої з електропостачанням, адже стояло обмеження. Тепер же ситуація владналася. З коротким екскурсом тих подій - Анна Ружін, далі. 

Ще восени у дворі будинку, що за адресою провулок Шевченка, 11 було зібрання. Люди невдоволені ситуацією з частими перебоями по світлу. Понад 20 років без гарячої води, з дірявим дахом та відсутністю ремонту. 

Зінаїда Таран працює викладачем у виші, понад 30 років простояла на черзі на житло. 

Зінаїда Таран, мешканка будинку 

- І в цьому році отримала такий чудовий гуртожик, де багато років протікала покрівля, де був затоплений підвал, а тепер аварійно впали східці. Де потрібно за величезні гроші робити ремонт. Нам кухня в 10 тисяч обійшлася. Я ж 32 роки платила податки. Чому така несправедливість? 

- Питання, а в якому столітті ми живемо? Можна користуватися електроприладами чи ні? Чи в нас кам'яний вік? 

- Сьогодні телефонувала в ЖЕО, вони мені теж саме відповіли. 

- Не користуйтеся. Як не користуйтеся? У нас немає ні гарячої води, а тепер уже і світла.

Микита Лисенко ще школяр, дискомфорт від перебоїв зі світлом теж відчував. Адже наразі школярі змушені навчатися в форматі онлайн. 

Микита Лисенко, мешканець будинку 

- Уроки неможливо робити, коли з футболу повертаюся чи від репетитора.Світло вимикають. 

У Полтаваобленерго коментар отримати не вдалося відносно даної ситуації, хоча чекати довелося досить довго. 

У ЖЕО ж на момент зйомок повідомили таке:

Михайло Лукін, заступник начальника ЖЕО №2 

- Як їм можна виправити ситуацію з світлом?

- Ніяк. Там є дозволена потужність по даному будинку, вона установлена «Обленерго». І більше, відповідно, їм не поставлять. Якщо вони не будуть користуватися всякими електрообігрівачами, які у них існують. Якщо вони вмикають всі електронагрівачі, то автоматично світло вимикається, а потім вмикається через деякий час. Отака система, яка встановлена «Обленерго». Ми це питання, на жаль, не зможемо вирішити, варто звернутися в «Обленерго». 

Оксана, мешканка будинку 

- ЖЕО каже, що це справа «Обленерго», хоча «Обленерго» каже, що це за проханням ЖЕО встановили нам лічильник. Тепер у нас немає світла, ми сидимо без світла. 

Наразі ситуація владналася: світло є без перебоїв, а обмежувач зняли. Про це нам повідомила, Оксана, мешканка будинку. Тож люди можуть користуватися електроприладами. Ситуація з ремонтом поки що залишається без змін. 

Стрічка новин