У Полтавській ОДА створять робочу групу щодо введення в експлуатацію новозбудованих сільських амбулаторій

У Полтавській ОДА створять робочу групу щодо введення в експлуатацію новозбудованих сільських амбулаторій

На нарадах із координації та контролю за передачею комунального майна до територіальних громад у Полтавській ОДА порушили питання введення в експлуатацію амбулаторій, що збудовані за програмою Президента «Велике будівництво».

Деякі з них не можуть підключити до електромереж і постачання через затягування процесу взяття амбулаторій на баланс територіальних громад.

"Адміністрація виконала своє зобов’язання та добудувала цього року 29 амбулаторій по області. Завдання органу місцевого самоврядування взяти їх на баланс та забезпечити функціонування закладу. Але в деяких громадах цього до цього часу не зробили, – сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. – Тому ми створюємо робочу групу щодо введення амбулаторій в експлуатацію, прийняття на баланс, реєстрації права власності та підключення до мереж".

Із 12 січня буде проведене перше засідання робочої групи з усіма ТГ, де є нові амбулаторії, щоб надати методологічну допомогу по збору документів до державного реєстратора. Також розроблений алгоритм підключення до мереж на період взяття амбулаторій на баланс через гарантійні листи.

Стрічка новин