Телеканал «Центральний» привітали колядками

Працівників телеканалу «Центральний» привітали з Різдвом Христовим. Заколядувати прийшли вихованці Творчого центру Наталії Май, а також партнери каналу. Детальніше - далі у сюжеті. 

- Радуйся, ой радуйся земле. Син Божий народився.

Невід’ємною частиною святкування Різдвяних свят є колядки. Традиційно у таких піснях господарю з господинею, а також усій їхній родині бажають щастя, здоров’я, добробуту та гарного урожаю. Сьогодні співали традиційних народних колядок. Проте привітання лунали сучасні.

- Я ж бажаю всій родині, дні яскраві, теплі, мирні, хай Господь дарує радо, вам в сім’ю Toyota Prado. Щоб завжди були у парі, побажаєм ще й Ferrari. Замок в Австрії та Римі, і басейнів - аж 4. 

Наталія Май розповіла, чи є зараз тренди на колядки.

Наталія Май, заслужена артистка України

- Добре, коли все по трохи. І традиційні не треба забувати, і сучасні. Нові треба придумувати. Тим більше, що вони потім стають народними. І взагалі, в мене таке відчуття, що у будь-яких колядок така енергетика позитивна. Вона заряджає усіх на цілий рік. Усі посміхаються, і стає аж світліше у приміщенні. Тому це просто чудово, що ми ходимо, що діти співають, що люди радіють. Нехай рік буде класним.

Колядників працівники «Центрального» пригощали солодощами та мандаринками. Адже за давніми звичаями, усіх, хто співав колядки, обдаровували різними смаколиками. Вважалося, чим більше колядників відвідає оселю, тим щедрішим буде для родини рік.

Олександр Наконечний, програмний директор, продюсер телеканалу «Центральний»

- Це дуже чудово, що наше підростаюче покоління шанує, поважає та дотримується українських традицій та звичаїв. А ми в свою чергу отримали гарний різдвяний настрій. 

Колядують сьогодні не лише діти. Привітати «Центральний» завітали партнери каналу - рекламна агенція «Бойко», а також сайт міста "0532". Усім бажали гарного святково настрою і веселих свят.

Стрічка новин