У Лубнах ще не вщухають пристрасті стосовно газових питань

Ініціативна група мітингувальників разом, із міською радою, нині формують свої вимоги до державних органів влади. У разі їх не виконання обіцяють перекрити трасу Київ-Харків на більш довгий період. Більше про перепитії цього протистояння - у наступному сюжеті.

Коли мітингувальники днем раніше перекривали трасу - до них вийшов Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко. Він запропонував припинити акцію, а натомість пообіцяв підтримку влади у вирішенні газової проблеми. Нині ж у Лубенській міській раді відбулося засідання ініціативної групи протестувальників.

Олександр Грицаєнко, Лубенський міський голова

- Ми сформуємо групу питань. Розберемося у них разом і почнемо їх вирішувати.

Під час обговорення присутні висунули низку конкретних вимог стосовно діяльності АТ «Лубнигаз» та формування тарифів на газ. Вони говорили про те, щоб делегувати міського голову озвучити вимоги до Національної комісіії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та інших структур які мають вплив на роботу газовиків.

Олександр Власенко, представник ініціативної групи мітингувальників

- Нам пообіцяли сприяння цьому. 10 січня ми збираємося знову. Що зробили – що не зробили. Якщо наші вимоги не будуть виконані, або не побачимо, що вони виконуються – ми залишаємо за собою право знову протестувати.

Лілія Мельниченко-Саєнко, представниця ініціативної групи мітингувальників

- Олександр Петрович нас підтримує. Сказав, що сприятиме нашим починанням. І допоможе якісно вирішити це питання.

Юристи ж ініціативної групи закликають місцевих мешканців не тільки на мітингах озвучувати претензії до газовиків. Але й, якщо є конкретні приклади їхніх зловживань, задокументувати порушення.

Наталія Солоп, юрист всеукраїнського громадського об'єднання «Спілка громадських об'єдань України «Народна рада»

- Щоб притягнути цих осіб до кримінальної відповідальності – повинна бути написана заява. Бо мені, щоб подати у поліцію – треба вказати ваші особисті дані. Люди, звертайтеся, це – безкоштовно. І ми доведемо до якогось логічного завершення.

Дехто із протестувальників висловив бажання особисто з Олександром Грицаєнком поїхати до Києва аби висунути вимоги від населення Лубенщини. У випадку їх не виконання обіцяють провести повторне перекриття міжнародної траси, але вже на цілу добу.

Олександр Власенко, представник ініціативної групи мітингувальників

- Єдиний спосіб, щоб нас почули - це перекрити. І ми це робимо не тільки заради себе. Це - для всіх: і тих водіїв, які стоять, і які їдуть. Це моя така думка. Були б інші способи - ми б зробили. Але їх більше не має.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію