Благодійна допомога дитбудинку «Жива перлина»

Одяг, взуття, спортінвентар та іграшки відвезли благодійники до дитячого будинку «Жива перлина», що на Кіровоградщині. Добру справу організувала ініціативна група "Ми поряд". Її створив кременчуцький спортсмен Сергій Радченко. Подробиці - далі у сюжеті.

Сергій Радченко - відомий український боксер, майстер спорту. Разом із небайдужими кременчужанами вирішив створити ініціативну групу підтримки «Ми поряд». Цього разу вони допомогли дитячому будинку в Онуфріївці Кіровоградської області. 

Сергій Радченко, засновник ініціативної групи «Ми поряд» 

- Про дитячий будинок дізнався ще десь у жовтні місяці. Пройшов деякий час і вирішили нашою ініціативною групою «Ми поряд» зорганізуватись і зібрати речі для дітей.

Сергій каже, що на заклик допомоги відгукнулося багато людей. Їм вдалося за короткий час зібрати вдосталь необхідних речей: одягу, взуття, іграшок, вітамінів тощо.

 Сергій Радченко, засновник ініціативної групи «Ми поряд» 

- Насправді я не очікував. Я буквально на декілька днів поїхав з міста і коли приїхав на тенісний клуб «Прем’єр» і сказали, що багато речей, але коли я приїхав і побачив скільки речей, ми завантажили цілий мікроавтобус.

Співзасновник дитячого будинку "Жива перлина" Олександр Федоров пояснив, що заклад є приватним. Державою не фінансується, а тому часто потребує партнерської і волонтерської підтримки. 

Олександр Федоров, співзасновник дитячого будинку «Жива перлина»

- Діти дуже задоволені, тому що не просто привезли те, що хотіли, а те що діти хотіли. Тому це дуже цінно і ми дуже вдячні за таку допомогу.

Олександр додає, що особливо цінним є спортінвентар. Адже у закладі виховують дітей, які серйозно займаються спортом і представляють Україну на європейському і світовому рівнях. Тому, каже, ця допомога дуже доречна для їхнього будинку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію