З 2021 року гвардійці проходитимуть тестування на COVID-19 у своїх військових частинах

У грудні 2020 року в Національній гвардії України здійснено закупівлю обладнання для проведення ІФА-тестування особового складу НГУ на COVID-19 в лабораторіях медичних пунктів військових частин. На цей час проведено його монтаж та комплектування розхідними матеріалами, навчено персонал та проведено перші лабораторні дослідження у тестовому режимі. З січня 2021 року ці лабораторії запрацювали на повну потужність. Деталі у сюжеті. 

На сьогодні в Національній гвардії України тривають заходи, спрямовані на збереження та зміцнення здоров’я особового складу, запобігання виникненню і розповсюдженню інфекційних хвороб. Епідемічний стан військ оцінюється, як благополучний, а рівень інфекційної захворюваності у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року зменшився в 1,3 раза.

На базі військової частини 3027, що на Київщині теж уже тестують на COVID-19. 

Світлана Матюк, начальник лабораторії в/ч 3027 

- А також за необхідністю проводитиметься за клінічними показами, що захворіли або на наявність антитіл до COVID-19. Даний аналіз буде проводитися на комплекті обладнання напівавтоматичний аналізатор для проведеня імуноферментного аналізу. Даний напівавтоматичний аналізатор він може використовуватись також для аналізів загальної хімії і всі тести, які проводяться методом ІФА. 

Для тестувань придбали апарати й укомплектували розхідними матеріалами шість лабораторій Національної гвардії України. У тестовому режимі уже було проведено перші лабораторні дослідження на наявність коронавірусної інфекції у гвардійців.

Микола Балан, командувач Національної гвардії України, генерал-полковник 

- Із грудня місяця розпочали тестування військовослужбовців та членів їхніх сімей уже в своїх лабораторіях. 

Лабораторії працюють у військовому госпіталі НГУ у військовиїх частинах міста м. Золочів, Київ, Одеса, м. Львів, Харків, Дніпро, м. Вишгород.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію