Вітання "Центральному" від колег з Deutsche Welle

Deutsche Welle (Німецька хвиля) – це надпотужний міжнародний мовник, що давно вже довів свою спроможність серед лідерів теле- та радіо- світу. І нам почесно бути партнером такого консорціуму.

Телеканал Центральний адаптує для українського медіапростору три проєкти Deutsche Welle (перекладає українською мовою), а саме – "Завтра-сьогодні", "Євромакс" та "У гарній формі". Ці програми виходять не тільки на нашому телеканалі, а й виходять в ефірі всіх регіональних телекомпаній.

Спостерігаючи на екрані за щоденним життям європейців, їхніми стандартами, прагненнями, цінностями, ми краще розуміємо, що ж насправді може дати нам Європ.Союз. Це справжнє щоденне просвітництво, яке є дуже важливим для нас. А виправдовуючи довіру такого партнера, як Deutsche Welle, ми доводимо не тільки свою спроможність на ринку телекомунікацій, а й сприяємо створенню позитивного враження про всю нашу державу.

Наші колеги з Deutsche Welle приєдналися до святкового ефіру.

"Ми працюємо для Вас у Боні, аби ви могли дізнаватися більше про життя у Європі. Цей рік нагадав нам, що здоров'я найважливіше. Здоров'я і щастя вам у Новому році! І до зустрічей! нехай Європа буде у вашому серці!", - побажав глядачам редактор Української служби новин Deutsche Welle Захар Бутирський.

Повну версію "Центральний збирає друзів" можна переглянути за посиланням.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію