Мешканці Солониці Лубенського району обурюються відсутністю води

Уже кілька місяців без води мешканці села Солониця Лубенського району. З цього приводу вони провели загальні збори. Селяни втомилися від постійних незручностей і вимагають від влади як найшвидше вирішити проблему. Детальніше у сюжеті. 

Водонапірна башта у селі Солониця була для місцевих чи не єдиним джерелом чистої води. Селяни кажуть, що неможливо навіть нормально приготувати їсти або попрати одяг. Воду доводиться купляти бутилями в магазині, або возити із центра Засулля, де є справна водонапірна башта.

Марія, місцева жителька 

- Водички немає. Возимо пляшками. Син возить пляшками туди. Хоч на чай та їсти щоб зварити.

У криницях води майже немає, а та що є - брудна і має неприємний запах, кажуть жителі.

Лідія Симоненко, місцева жтелька 

- Ну три відра з колодязя береш і все. А далі як із болота: темна. А як попрати? Ото ж так і перемо. Відстоюється вода, а тоді зливаєш. Ось стільки мулу (жестикуляцією показує). Як із річки набираєш. Та гірше: як із калюжі. Ото таке ж саме.

Проблему з відсутністю чистої води прокоментував нещодавно призначений староста села Сергій Бойко.

Сергій Бойко, староста села Засулля і Солониця

- Дане питання і Сільської радою і Міською радою тримається на контролі. Фактично я не бачу причини збору людей і говорити за чиїсь перемоги чи поразки. Міський голова з перших днів знав цю проблему. З перших днів він опікувався цією проблемою.

Сергій Бойко також говорить, що на вирішення проблеми з водою вже виділили кошти з місцевого бюджету. Додає, що за сприятливих умов у березні наступного року всі роботи будуть закінчені і жителям відновлять водопостачання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію