Відкрили нову ділянку дороги Дніпро-Решетилівка

На Полтавщині продовжується будівництво автодороги Дніпро-Решетилівка. Ще одну із її ділянок сьогодні відкрили для руху транспорту у Кобеляцькому районі. Проїзд там стане більш комфортним і безпечним. У цьому переконалася і наша знімальна група.

Щодоби автомобільною дорогою Н-31 курсує до 15 тисяч транспортних засобів. Вантажівки часто їдуть з порушенням габаритно-вагових норм. Підтримання проїзного стану даної дороги за рахунок поточного та ямкового ремонтів вже є неефективним. Конструкція дорожнього покриття недостатньо міцна, вичерпала свій технічний ресурс і не витримує сучасних навантажень. Тому й вирішили будувати нову дорогу із відповідними комунікаціями.

Іван Краповницький, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- На цій ділянці було збудовано новий міст через річку Ворскла протяжністю 145 метрів. Було збудовано один шляхопровід, один біопроход і два проїзди для автомобілів. Дуже суттєво знизить навантаження на місцеві дороги саме у місті Кобеляки. Призведе до збільшення безпеки руху автомобільного транспорту.

Протяжність нової ділянки автошляху понад 17 км. Загальна товщина дорожнього одягу на обході - 74 см. Покриття виконане повністю з цементобетону. Загальна вартість робіт за проєктно-кошторисною документацією - 2 млрд 231 млн грн. Усього ж на будівництво дороги Н-31 витрачено близько 13 млрд грн.

Джандан Тюмер, керівник проєкту підрядної організації «ОНУР»

- Ми хочемо подякувати за вагому підтримку Укравтодору, Службу автомобільних доріг у Полтавські області, ОДА і бажаю, щоб люди, коли їхали комфортно, згадували про нас.

Загалом цього року на Полтавщині відремонтовано та збудовано 337 км державних і місцевих доріг. Майже втричі більше, ніж минулого чи позаминулого років! Це рекордна кількість, - наголосив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- За 2020 рік у Полтавщину інвестовано близько 15 млрд грн саме у дорожню інфраструктуру. Це є результатом співпраці усіх гілок органів державної влади, Укравтодору, облдержадміністрації. Із кожною ділянкою ми поліпшуємо життя людей. Це шлях до залучення інвестицій до Полтавської області.

Загалом на автодорозі Дніпро-Решетилівка вже влаштовано 51 км покриття у верхньому шарі. Загальна протяжність автошляху в межах Полтавської області - майже 80 км.

Андрій Івко, координатор Національної програми відновлення мостів Укравтодору

- На 2021 рік також плануємо не зменшувати, скажімо так, темпи, а збільшувати і плануємо продовжувати зазначені маршрути. Це – і Н-31, і територіальні дороги, і міжнародні – усе в планах. І на 21-й рік продовжуватимемо програму «Велике будівництво».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію