На Полтавщині до охорони публічного порядку в новорічну ніч залучили 400 правоохоронців

Особовий склад поліції Полтавської області готовий до несення служби в новорічну ніч.  

Заступник начальника обласного управління поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв зазначив:

"Щодня в населених пунктах працюють мобільні групи у складі з поліцейськими, спеціалістами державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також інспекції по контролю за благоустроєм органів місцевого самоврядування, які слідкують за дотриманням карантинних обмежень. Ми передбачили створення необхідної кількості слідчо-оперативних груп, постійно проводяться інструктажі особового складу перед виходом на службу. Поліцейські націлені на якісне виконання своїх обов’язків,  дотримання дисципліни та законності. Всього до охорони публічного порядку в новорічну ніч залучено близько 400 правоохоронців".

Громадян закликають дотримуватися встановлених правил карантину, пожежної безпеки, дорожнього руху, використання піротехнічних засобів, бути обережними під час виявлення підозрілих предметів, про що негайно повідомляти на спецлінію поліції «102». 

Довідково: За даними поліції, у 35 населених пунктах області встановлено 45 новорічних ялинок. Саме в цих місцях нестимуть службу додаткові патрулі поліцейських та військовослужбовці Національної гвардії. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію