Школярі, які склали ЗНО на 200 балів, отримають державні премії - по 5 тис грн

Премії будуть призначати відповідно до результатів ЗНО найуспішніших учасників, які набрали 200 балів з двох і більше предметів.

Уряд схвалив проект указу президента про введення щорічної премії учасникам ЗНО з найвищими результатами, повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

"Необхідно заохочувати і матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями в навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені, а також підтверджують високий рівень освіти в Україні", - заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, коментуючи необхідність введення щорічної премії учасникам ЗНО.

Відзначимо, що 28 грудня 2020 Кабінет Міністрів України схвалив проект указу президента України про премію учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які здобули повну загальну середню освіту та максимальну кількість балів за результатами ЗНО. Відповідно до регламенту КМУ, проект указу буде переданий на підпис президенту України.

Проєкт документа передбачає 20 щорічних премій, що будуть виплачуватися одноразово. Кожна з них становитиме 5 тис грн.

Премії будуть призначати відповідно до результатів ЗНО найуспішніших учасників, які набрали 200 балів з двох і більше навчальних предметів.

Нагадаємо, реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію