Відкриття центру STEAM-освіти

Програмування, створення 3D моделей та справжня студія відеозапису. І це лише маленька частина того, що зможуть робити діти у центрі STEAM-освіти. Вже в січні місяці він гостинно відчинить двері для юних техніків. Ремонт уже зробили, техінка є, яку наразі опановують методисти. Як з'явилась ідея створення та скільки коштує таке задоволення, розповість Анна Ружін. 

Від найменших і вже до тих, хто вміло програмує. У цьому центрі STEAM-освіти є все обладнання, орієнтоване на різний вік та уміння майбутніх техніків.

Ось ці кімнати пристосовані для занять робототехнікою. 

Роботехнічний набір Matatalab для найменших, користуватися ним доволі просто. А розвивати він буде алгоритмічне мислення.

- Також до нього існує доповнення. Дитина може познайомитись з геометрією, будувати різні фігурки, налаштовувати різні функції і є музичні композиції, де дитинка ближче може познайомитися з музичними творами. 

Є і столи, на яких юні техніки зможуть готуватися до змагань, програмуючи своїх роботів. Деталь за деталлю і модель починає рухатися. 

Володимир Бабенко, методист STEAM- центру 

- Ми можемо побачити, що програмування відбувається на основі таких хабів, або їх називають мікроконтролерами, програмування може бути блочним, або на мові пайтон. Тут дітки займаються з набором SPIKE. І також до нього є доповнення у FIRST LEGO League і ще є набір і до нього доповнення.

Малювання за допомогою 3D ручок, програмування на базі ARDUINO чи гравіювання і різка дерева лазером. В кожній кімнаті є спеціальне обладнання за яке незабаром сядуть учні. 

Фінансувала даний центр Полтавська міська рада. Адже розуміли: дітям та педгогам міста потрібен розвиток. Тож спільно з управлінням освіти та науки прийняли рішення і запропонували депутатам на затвердження положення про створення міжшкільного ресурсного центру, який включає в себе 3 напрямки. 

Олена Цимбалюк, директор міжшкільного ресурсного центру ПМР 

- Наш МРЦ складається із 3 секцій. Центр іноваційних технологій, центр практичної психології та соціальної роботи і центр STEAM-освіти. Таким чином ми надаєм ресурсну підтримку всім хто впроваджує іновації, експерименти, проєкти, займається вровадженням іноваційних технологій, також практичним психологом та соціальним педагогм шкіл, які впроваджують сучасний програмований психологічний інструментарій. 

Тетяна Юрченко, заступниця Полтавського міського голови 

- В липні ми створили цей центр, звісно він був в незадовільному стані, тому тут потрібно було робити ремонт. На ремонт нам депутати виділили близько 1 мільйона гривень. І на все обладнання ...десь 3 мільйона 200 з копійками там. Тобто, ви бачили, що у нас тут, дійсно, висококласне технологічне обладнання. 

І вже в січні школярі зможуть займатися та створювати нові моделі на новенькому обладнанні. А в майбутньому ставати учасниками конкурсів та прославляти Полтаву перемогами. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію