У Полтаві пройшла перша сесія міської ради

Сьогодні у Полтаві пройшла перша сесія новообраної Полтавської міської ради. Засідання відбулося із затримкою у пів години, але, на подив, пройшло без сварок та нарікань. На сьогоднішньому зібранні депутати отримали мандати та повноваження. А також Олександр Мамай отримав повноваження міського голови Полтави. Про це дивіться далі. 

Після двох місяців підрахунків та оголошення результатів у Полтаві врешті-решт відбулася перша сесія новообраної влади. На сесії були присутні депутати усіх фракцій, яких обрали громадяни, а також новий міський голова Олександр Мамай.

Алла Назаренко, голова Полтавської міської ТВК

- На першу сесію Полтавської міської ради 8-го скликання прибуло - 41 депутат, із 42 обраних. Відсутність окремих депутатів пояснюється поважними причинами.

За реєстрацію заяви, одного із новообраних депутатів - Едуарда Волкова не проголосували 7 членів комісії, тому він не отримав депутатський мандат. Натомість його отримали 41 депутат, а також свої повноваження отримав і Олександр Мамай.

Олександр Мамай, голова Полтавської ОТГ

- Я, Мамай Олександр Федорович, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю: що буду вірно служити своїй громаді та народові України, неухильно дотримуватись Конституції України, а також законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян.

Після отримання депутатами мандатів, очільник ОТГ зауважив: що не важливо в якій хто знаходиться партії, головне працювати на розвиток громади та міста. І покликав керівників фракцій для того аби вирішити найголовніше - питання бюджету.

Андрій Карпов, депутат міської ради

- Ми обговорили питання бюджету. Є така пропозиція від міського голови, добре попрацювати над бюджетом, не спішити з ним, не приймати його не розглянувши, тому скоріше за все після обговорення про фінансування, ми приймемо бюджет у січні місяці наступного року.

Отже, вже в наступному році у Полтаві розглянуть найважливіші питання для життєдіяльності міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію