Поблизу Гадяча відкрили міст через річку Псел

Сьогодні поблизу міста Гадяч відкрили міст через річку Псел. Роботи виконувалися протягом 2020 року на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області. На відкритті побували і наші журналісти.

Міст був побудований ще в 1963 році. А з 2005 року, після руйнування крайньої балки на одному з погонів, міст було визнано аварійним. І до 2020 року ніяких капітальних ремонтів по ньому фактично не відбувалося. 

Володимир Шарай, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- В рамках програми «Велике будівництво», ініційованої президентом України, ми завершили, відкриваємо рух і вводимо в експлуатацію великий міст на автомобільній дорозі загального користування «Лохвиця-Гадяч-Охтирка-КПП «Велика Писарівка» км 50. 

Службою автомобільних доріг було прийняте рішення розробити більш сучасну, за новими технологіям і стандартами проектно-кошторисну документацію про реконструкцію мосту через річку Псел. Ремонтні роботи розпочала українська компанія «Укртрансміст» в квітні цього року. 

За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг, під час ремонтних робіт на мосту: було підсилено фундаменти та збудувано нові опори, змонтовано прогонну будову, водовідвід та очисні споруди, влаштовано монолітні тротуари, укладено асфальтобетонне покриття на мосту та підходах, а також встановлено систему освітлення. Загальна протяжність нового мосту - майже 220 метрів. 

Анатолій Щербань, представник підрядної організації

- Для цього ми задіяли місцеве населення, осіб 30. Також ми працювали в 2 зміни, щоб здати цей міст в короткий термін. 

Загальна вартість будівельно-монтажних робіт на об’єкті - 99,1 млн грн. Місцеве населення задоволене, оскільки ця частина дороги завжди була проблемною.

Володимир Нестеренко, міський голова Гадяча

- На сьогоднішній день Гадяч отримав такий прекрасний міст. Щоб ви розуміли, це наскільки розвантажить цей трафік. В нас проблема дуже велика була з цим мостом. Об’їздний цей низьководний міст, машини тут стояли. Щоб ви розуміли, 400 тон піско-суміші заготовлюючи кожного року (300 тон ми сиплемо тільки на цю гору). Дуже проблемна гора була. На сьогоднішній день нормальний розгон буде, машани будуть виїжджати, проблем ніяких не буде. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію