Презентація наукового видання «Феномен Більського городища – 2020»

Уже традиційно раз на два роки видавництво заповідника «Більськ» випускає свою наукову збірку. Цьогорічна презентація присвячена 15-ій річниці заснування установи «Історико-культурний заповідник «Більськ». Що ж представлено в цій науковій праці - дивіться у наступному сюжеті. 

Більське городище - унікальний археологічний об’єкт України. На його території постійно проводять археологічні дослідження. А результати роботи раз на два роки публікують у спеціальному науковому збірнику.

Олександр Супруненко, директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського

- Сьогодні відбувається презентація збірки наукових праць «Феномен Більського городища – 2020». Кожні два роки вчені України і навіть з-за кордону беруть участь у такому проєкті, де репрезентують свої здобутки у вивченні Більського городища.

Збірник вміщує 25 наукових статей з матеріалами досліджень як безпосередньо Більського городища, так і розкопок неподалік нього. Презентація видання відбулася у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею.

Оксана Дорошенко, молодший науковий співробітник історико-культурного заповідника «Більськ»

- Сьогодні тут зберуться науковці, археологи. Зберуться автори статей у цьому збірнику. Будемо обговорювати матеріали вміщені у цьому феномені. Будемо обговорювати результати досліджень.

Організатори заходу кажуть, що «Феномен Більського городища» є вагомим внеском у розвиток археологічної науки та популяризацію археологічної спадщини. А також додають, що цьогорічне видання є знаковим.

Ігор Корост, директор установи «Історико-культурний заповідник «Більськ»

- Так складається, що збірник виходить до якихось заходів, наприклад, до семінарів, круглих столів, до всеукраїнських або міжнародних конференцій ми присвячуємо. І даний збірник «Феномен Більського городища – 2020» присвячений п’ятнадцятиріччю створення історико-культурного заповідника «Більськ», який діє на території Полтавщини.

Ігор Корост також додає, що науковий збірник буде цікавим для археологів, істориків, та загалу шанувальників стародавньої історії.

Стрічка новин