Четверо з п'яти українців планують зустрічати 2021 рік у колі сім'ї

Більше ніж 80% українців планують зустрічати новий, 2021 рік у сімейному колі, ще близько 8,8% - мають намір відзначати свято в гостях, а 2,1% - взагалі не планують святкувати, свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології.

3% опитаних заявили, що проведуть новорічну ніч самі перед телевізором, 1,6% громадян у новорічну ніч планують працювати, а 1,5% ще не мають жодних планів на Новий рік.

Водночас близько 0,5% опитаних відзначатимуть свято, "сидячи в інтернеті", і лише 0,1% - зустрічатимуть Новий рік у громадському закладі.

Як розповіваналітик Фонду "Демініціативи" імені Ілька Кучеріва Петро Бурковський під час презентації результатів опитування, пандемія коронавірусу сильно вплинула на святкування Нового року.

"Порівняно з минулими роками значно скоротилася частка громадян, які думають провести (Новий рік - ІФ) у гостях, і значно збільшилася (частка - ІФ) громадян, які планують провести Новий рік удома", - зазначив Бурковський.

Крім того, результати того ж дослідження свідчать, що 53,8% опитаних хотіли б почути новорічне привітання від Володимира Зеленського, 9,6% - не проти почути привітання від політичного лідера, якому довіряють, 9,7% - послухали б улюбленого артиста, а 16,2% - взагалі не хочуть слухати новорічні привітання.

Під час соціологічного дослідження, проведеного 5-13 грудня, методом особистого інтерв'ю було опитано 2 004 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах, окрім тимчасово непідконтрольних територій Криму і Донбасу. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію